Navigace

Tipy na dárek

Zážitek jako dárek k padesátinám

 Rád se nechám inspirovat a rád inspiruji lidi na téma originálního dárku k narozeninám. Sám provozuji několik internetových stránek na kterých se radami pro Vás zabývám. Díky stránkám vím jaké dárky nejvíce kupujete. Nechte se tedy inspirovat jinými.

V dnešní hektické době lidé rádi darují pohodu a klid. Čas je jedna z mála jednotek kterou máma všichni od narození společnou, ať už žijete jak žijete. Darujte tedy příjemně strávený čas někomu koho máte rádi. Lidé kteří kupuji zážitek jako dárek k padesátinám nejčastěji volí pohodové zážitky. Adrenalinové zážitky kupují lidé jako zážitek jako dárek spíše mladším.

 

Proto nejeprodávanějším zážitkovým dárkem k padesátinám je Pasení ovcí v Beskydech. Zní to možná překvapivě, přeci jen nejde o zážitek kde by se o Vás a vaše blaho starali do posledního detailu. Ale když se nad tím zamyslím tak jde o opravdu originální dárek, který v dnešní době jen tak nezkusíte. Představa krásně stráveného dne v přírodě, v horách s ovcemi lidi láká. Osobně si myslím, že takový dárek oslavenec čekat nebude.

 


Druhým nejprodavanějším zážitkem jako dárek k padesátinám je Víkend v oblacích. Tentokrát nejde tak o nějaký zážitek jako spíš o ubytování na nejvyšší hoře Moravy a to Pradědu. Jde o ubytování přímo na vysílači. Takže obdarování si užijí neopakovatelně západy a východy slunce, překrásný výhled do krajiny. A věřte že být při západu slunce na Pradědu stojí za to. Sám jsem takový západa zažil. Výhoda Pradědu je, že v jeho okolí je plno míst kde si obdarovaný může zajít.


A třetím zážitkem jako dárek jsou pivní lázně a masáže. Tyto zážitky píši dohromady i když jde o třetí místo, protože muži spíše preferují pivní lázně a ženy mají rády masáže.


Samozřejmě záleží na povaze budoucího padesátnika. Takže při nákupu dárku jako zážitku musíte vždy zvážit co bude oslavenci nejvíce sedět. Pokud má rád adrenalin, tak zvažte zdali mu raději než pohodu klid nekoupit třeba tandemový seskok s padákem.


Doufám že jsem Vám svými tipy poradil a inspiroval.