Navigace

Tipy na dárek

Dárky pro muže k padesátinám

Často se stává, že když se zeptáte budoucího padesátnika, jaký dárek by si přál. Tak od něj uslyšíte odpověď ve stylu všechno mám, nic nepotřebuji. Na jednu stranu jeho slova by Vás měly těšit, že se muži v životě daří. Jenže tipuji, že Vám tímto ve výběru dárku k padesátinám moc nepomohl.

 

Při výběru dárku k padesátinám se vyvarujte dárkům, kterým by jste chtěli řešit nějaký problémům muže. Má-li nějaký problém, tak si jej řeší určitě sám a určitě nestojí o rveřejné rozbalení dárku na oslavách svých padesátin.

Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.

Já osobně by jsem muži k padesátinám koupil dárek, který buď podpoří jeho koníček, nebo jej nasměřuje k novým aktivitám. Určitě dobrým dárkem může být zážitkový dárek, jen při výběru takového dárku si musíme hodně dobře promyslet, zdali takový dárek ocení. Ne všichni chtějí skákat padákem, nebo letět balónem. Pro některé je toto celoživotní sen, který máte možnost mu splnit. Dalším dobrým dárkem může být pobytový dárek. Pokud muž v minulosti několikrát vzpomínal na nějakou dovolenou, tak mu kupte pobyt v místech na které tak rád vzpomína. Dnešní nabídka možností ubytování je obrovská a v době internetu stačí jen vybírat. Pokud má muž ženu, tak při výběru pobytu počítejte i s povahou a zvyklosti jeho ženy. Protože ta s ním na pobyt taky pojede a aby důležité pro dobrou náladu musí být pohoda obou. Aby jsem mou myšlenku rozvedl. Muž miluje turistiku a má ještě dobrou kondici, aby celý týden dokázal chodit po horách, ale žena již tolik kondice nemá, tak si odpusťte pobyt kde hrozí, že žena bude nucena do dlouhých tůr. V takovém případě doporučuji hledát jinou možnost. Pokud muž miluje hory a chcete mu koupit opravdu netradiční dárek, tak zvažte zdali mu nekoupit víkendový pobyt na Pradědu. Jde o víkendový (nejen vínekdový) pobyt na samém vrcholu nejvyšší hory Moravy a Slezska. K vysílači bude moci dojet autem a z Pradědu je hned několik krásných turistických tras, které mohou v klidu  bez nutnosti stoupaní a klesáni procházet. Více se o víkendovém pobytu na Pradědu dočtete zde.


Pokud budoucí padesátnik nerad cestuje a na zážitky moc není, tak budete muset volit dárek k padesátinám trošku jiného ražení. Aby jsem Vás neunavoval tak zde zmínim několik tipů.


Tipy na dárek pro muže k padesátce:


- kupte muži nějakou technologickou novinku tablet, chytrý telefon

- kupte muži k padesátce nějaký luxusní módní doplněk kravatu, opasek, peněženku

- cestuje-li muž rád a třeba již víte kde letos pojede na dovolenou, tak mu kupte knížniho průvdce, průvodci bývají většinou hodně drahé a mnoho lidí si jej nepořídí, přitom je to velká škoda, v kostce Beadekr průvodci popisují dobře historii a architekturu, Lonely planet průvodci dávaji navíc více tipů na dobrou restauraci, místa kde se dobře ubytovat atd….

-  kupte muži k padesátce zážitek na který bude ještě dlouho vzpomínat. Tandemový seskok, let padákem, vyhlídkový let, jízdu v luxusním sportovním autě

- kupte muži zajímavý pobyt, klidně i do míst na které rád vzpomína a dlouho tam nebyl, jen při výběru takového dárku si dejte pozor, aby muž nebyl po mnoha letech zklamán. Přeci jen před x lety měl větší výdrž a kondici

- pokud muž rád kutí, koukněte po nějakém profi nářadi. Jen si před nákupem tajně ověřte, zdali již nemá kvalitní nářadí nevlatní


Dlaší tipy naleznete v článcích dárek pro muže k padesátce, dárky k padesátinám, nebo na novém portálu www.netradicnidarkypromuze.cz


Pokud Vám příjde, že zde zmíněné dárky jsou dražší, tak vězte že padesáté narozeniny jsou nejvýznamnějšími narozeninami v našem životě a oslavenec pro Tebe určitě chystá velkou oslavu. V případě že si vyhlédnete dražší dárek, tak se zeptejte dalších pozvaných lidí, zdali by se k vašemu dárku finančně nepřidali. Lepší je přinést oslavenci jeden pořádný dárek, než 10 drahých láhví, které vypije, ale brzo zapomene, že nějaké měl.


Přeji co nejlepší výběr a povedené oslavy.  
Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.