Navigace

Tipy na dárek

Dárky pro muže k 50. narozeninám

Dnešní oslavy padesátin jsou skvělou a hlavně významnou události. Muž má za sebou určitou životní zkušenost. Většinu věcí co chtěl vybudovat již má. Takže většinou si muž po padesátce začíná užívat života. Jeden z důvodu je i ten, že ví, že za dvacet třicet let již nebude schopen podnikat věci jaké teď v padesáti. Samozřejmě že se i mezi muži najdou pesimisté, kteří si myslí, že po padesátce končí život. Ale těm by to mělo okolí rychle vymluvit, protože co tento muž bude říkat v šedesáti, sedmdesáti. Jestli je takové povahy i muž pro který hledáte dárek, tak možná že právě vámi koupený dárek by mohl muži pomoci překonat jeho chmurnou představu o padesátce a životu po ní.

 Pojďme se tedy podívat na nejprodávanější dárky pro muže k padesátinám.

dárky pro muže k 50. narozeninám

foto: dárky pro muže k 50. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 50. narozeninámJak už jsem naznačil. Muž si nesmí při oslavě padesátin ani náznakem připadat že stárne. Takže jakékoliv dárky typu papuče, župan na to hned zapomeňte. K padesátinám se nehodí ani “levné” dárky, které si možná k narozeninám mezi sebou běžně dávate. Přeci jen padesáté narozeniny jsou nejvýznamnější narozeniny a taky se nejvíc slaví. Takže i Váš dárek by měl být dražší než obvykle.


Let balónemLety balónem jsou nejoblíbenějším dárkem pro muže. A obvzlášť pro ty stárnoucí, kteří si již nepotřebují dokazovat, že vylezou na osmi tisícovku. Nebo skočí z letadla. Sám jsem nedávno balónem letěl a musím říct, že šlo o naprosto pohodový, skvělý zážitek na který po celý život nezapomenu. S manželkou na to nezapomenu. Jak jsme letěli si můžete přečíst zde. Myslím, že let balónem je skvělým dárkem. Hlavně pokud muž poletí v místech které zná. Podívat se z ptačí perspektivy na známa místa má něco do sebe.

My jsme letěli přes tyto stránky a byli jsme spokojeni.Pivní lázněPivní lázně jsou druhým nejoblíbenějším dárkem mezi muži. Obvzlášť to ocení muži pivaři. Název by mohl navádět k tomu, že se koupete v pivu. Ale většinou tomu tak není. Koupel je v kádích v chmelovém extraktu a k tomu se popíjí lokálně vyráběné pivo. Záleži co si vše zaplatíte, ale většinou je součastí pivních lázní nějaká relaxace, masáš. Ty dražší mají i nocleh, večeři atp… zkrátka pohodu, kterou si muž po oslavách padesátin určitě vychutná plnými doušky. Nejlepe je koupit tento zážitek pro dva, aby mohl vzít muž i svou manželku nebo družku. Ve dvou totiž dostanou tyto věci ještě další dimenzi.

Velký výběr ruzných pivních lázní naleznete ZDE.


Po zážitokových se pojďme podívat na hmotné dárky. I když já by jsem se víc klonil pro zážitkové dárky. Pokud je zážitek vhodně vybrán, tak se na něj nezapomene. A možná muže nasměřuje novým směrem, chtít něco zažít.Daruj muži hodinkyUrčitě jste si všimli, že mnoho mužů, hlavně těch mladších má na ruce nádherné náramkové hodinky. Móda kontrolovat čas na mobilu a tím se mobilem chlubit už pominula. Teď se chtěji muži chlubit krásnými hodinkami, které jsou ozdobou, ale i užitečným doplňkem.

Schválně koukněte na nabídku hodinek ZDE.


Tipy na dárky pro muže k 50. narozeninám
foto: tipy na dárky pro muže k 50. narozeninám


Daruj muži žertovný dárekV úvodu tohoto článku jsem psal, že někteří muži mají z 50. narozenin deprese. Možná že právě vtipný dárek by mohl muži s špatnou náladou pomoci. Vtipný dárek nejen pobaví obdarovaného muže, ale i lidi na oslavě padesátin. Vtipné dárky jsou idealní i jako levný dárek k nějakému velkému. Například pokud se skládate na nějaký hodnotnější dárek a nechcete přát s prázdnou rukou. Pak v tom případě je ideální sáhnout po takovém druhu dárku.

Koukněte na velkou nabídku vtipných dárků k padesátinám.


O žertovných dárcích víc píši ZDE.


Podobné články:

Na portálu www.netradicnidarkypromuze.cz naleznete skvělý článek dárky pro muže k narozeninám 50 . Na tomoto webu můžete začít buď úvodní stránkou na které naleznete mnoho skvělých tipů. Nebo doporučuji přečíst si dárky mužům k 50 , nebo dárek pro muže k padesátce.