Navigace

Tipy na dárek

Dárek pro ženy k padesátinám

Blíží se oslava padesátých narozenin a Vy sháníte dárek pro ženu k tomuto významnému jubileu? Máte dvě možnosti budˇ se ženy zeptáte co by si k padesátinám přála. Nejspíš od ní uslyšíte následující slova: „Já nic nepotřebuji, všechno co jsem chtěla jsem si koupila.“ Tímto dotazem se většinou od ženy nedovíte to co potřebujete a ještě k tomu dáte najevo, že ji zase tak dobře neznáte a nevíte jaké má žena tužby a přání. Dárek by měl být hlavně překvapením pro obdarovanou a i pro Vás bude mít darováni dárku to pravé kouzlo v čekáni, zdali jste se trefili do ženina vkusu.
 

Nebo budete muset nějaký dárek vymyslet a koupit. Poradím Vám pár skvělých tipů na dárek. Než se přesunu ke konkrétním tipům, tak se zkusím zamyslet nad dárky pro ženy všeobecně.
Zážitkové dárky pro ženy k 50. doporučuji koupit ZDE.

Dárek pro ženy k padesátinám

Úvaha nad dárkem pro ženu k padesátinámKaždá žena je ráda za chvíle, které může mít jen pro sebe. Za takovou chvíli bude ráda i po po hektických oslavách padesátých narozenin. Mnoho žen totiž oslavuje své padesáté narozeniny v různých kolektivech na víc krát. Organizace oslav dá vždy všem pořádně zabrat. Dále je známo že si ženy jakékoliv věkové kategorie potrpí na krásu, módu a relax. A právě od těchto čtyř bodů by jsem pokračoval v hledání originálního dárku.

Tipy na dárky pro ženy k padesátinámDaruj ženě změnu imageUž jsem to tu zmínil výše, ženy o sebe rády pečuji a ženy kolem padesátky mají často tendenci na sebe dbát ještě víc. Mají strach, že stárnou a kosmetikou, oblékáním chtějí přirozený proces oddálit. Pomozte ženě najít nové image, které by mohla po padesátce užívat. Určitě půjde na jejim líčení, účesu a odívaní hodně změnit k lepšímu. Já si proto myslím, že darovat ženě změnu image je idealním dárkem k padesátinám. V jeden den se sejde s kadeřníkem, vyzážistou a stylistou a spolu vymyslí novou image ženy. Tento dárek je krásný v tom, že na tomto dárku můžete rozvíjet další dárky dalších lidí, kteří ženě budou přát. Když se u módního stylisty doví, jaké oblečení by ji slušelo, tak by si jej určitě ráda pořídila. Pokud od někoho dalšího na oslavě dostane dárkový poukaz do obchodu s oblečením, tak jej určitě ráda po změne image využije. K dárku může někdo přidat například další den v Praze, kdy si žena prozměnu může užít kvalitní masáže, nebo wellnes. Změnu image doporučuji koupit zde. Povídaní o tomto zážitku si můžete přečíst zde. Velký výběr masáží a wellnes pobytů naleznete zde.

Skvělý dárek pro ženu k padesátinám je romantický víkendový pobytSlavit padesátiny je fyzicky i psychicky náročné. Proto každá žena uvítá možnost po oslavách na chvíli vypnout, zrelaxovat. Proto je skvělé darovat ženě k padesátinám pohodu, kterou si určitě ráda užije. Skvělé pobyty naleznete zde.

Vůně je dobrým dárkem pro každou ženuV padesáti si už každá žena plně vychutná nejznámnější, nejprodávanější, “nejlepší” ženskou vůni všech dob Chanel No.5 . Když někomu darujete Chanel No.5 tak mu kromě skvělé vůně v která jdou cítit vynikají Aldehydy, Ylang Ylang, Růže, santalové dřevo … Darujete hlavně kvalitu a vůni o které každá žena ví, že dostala dobrou vůni. Zkrátka idealní vůně pro ženu k padesátinám. Koupit ji doporučuji zde. Určitě tuto vůni nekupujte v kamenných parfumériích, tam ji zbytečně přeplatíte. Také nedoporučuji vůni kupovat v méně známých eshopech, protože by jste nemuseli od prodejce dostat originální vůni.

Daruj ženě k padesátinám hodinky

Hodinky dobrý dárek k padesátinám

Na trhu je plno nádherných hodinek, které můžete ženě koupit. Velkou nabídku naleznete zde. Hodinky v dnešní době nejsou jen ukazatel hodin, ale jsou i krásnou ozdobou každé ženy. Hodinky určitě ocení každá žena, i kdyby již nějaké měla. Může je střídat podle příležitostí.

Módní doplněk je skvělým dárkemMódní doplňky jsou vděčným dárkem. U takových dárků ani nevadí, že již žena nějaký doplňek má. Čím víc jich totiž žena ve skříni má tím je spokojenější. Doplńky může různě kombinovat a vytvářet nové a nové outfity. Skvělou nabídku módních doplńků, které můžete ženě darovat naleznete zde.

Dárek k padesátinám

Podobné články:


Dárek k padesátinám
Dárek k padesátinám pro ženy
Dárek k padestáninám pro maminku
Dárek k 50 pro ženu
Dárky k 50. narozeninám pro ženy

Články s konkrétním tipem na dárekDárky, které můžete ženě darovat

Let balónem
Pasení ovcí v Beskydech
Změna image